Stażysta w dziale Przetwarzania Baz Danych

Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MADU SC - właściciel portalu 112it.pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej.

Wiemy, że to ludzie budują naszą firmę, dlatego też stanowią oni dla nas największą wartość. Dbamy o to, aby stworzyć środowisko, w którym każda osoba ma szansę rozwijać swój potencjał zawodowy i zdobywać cenne doświadczenie.

Aktualnie szukamy kandydata na stanowisko:

Stażysta w Dziale Przetwarzania Baz Danych

Osobom, które ukończą program stażu z pozytywnym wynikiem oferujemy pracę na stanowisku specjalisty ds. przetwarzania baz danych.

Oferujemy:

- bezpłatny staż na okres 3-6 miesięcy z możliwością nawiązania stałej współpracy (istnieje także możliwość odbycia stażu finansowanego przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu)

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w środowisku IT

- możliwość realizacji własnych pomysłów i tworzenia nowych standardów!

- możliwość zdobycia wiedzy o zasadach funkcjonowania przedsiębiorstwa handlowo-usługowego

- nieformalną atmosferę pracy w zgranym zespole

- referencje

Zadania realizowane podczas stażu:

- analiza i porównania danych

- przetwarzanie i zarządzanie informacjami

- aktualizacja i rozbudowa baz produktowych

- tworzenie narzędzi do optymalizacji pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości MS Excel

- dobrej znajomości języka angielskiego

- umiejętności analitycznego myślenia

- dobrej organizacji pracy i terminowości

- poczucia humoru :)

Dodatkowymi atutami będą:

- wiedza z obszaru baz danych

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami, jednak wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych