Stażysta w dziale PR / Social Media

IVA Group Sp. z o.o.

31-030 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Gdzie: Krakow (centrum)

Wymagania
- umiejętność pracy z nowoczesnymi technologiami
- umiejętność planowania czasu pracy i elastyczność w działaniu
- łatwość w komunikacji
- kreatywność i zaangażowanie
- umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i pod presją czasu

Opis zadań
- wyszukiwania informacji
- pisania, tłumaczenia artykułów i redagowania tekstów
- nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z partnerami
- monitorowania konkurencji
- przygotowania strategii PR i strategii marketingowej

Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
- rekomendację po zakończeniu praktyk
- bezpłatny staż zawodowy w ciekawym i dynamicznym środowisku
- elastyczny czas pracy
- zdobywania i poszerzenia wiedzy z marketingu i PR
- możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

Szukamy osób lubiących zadawać pytania i szukać odpowiedzi na wymagające i pełne wyzwań praktyki/staż w agencji interaktywnej IVA Group.

Prezentacja firmy

IVA Group to agencja interaktywna. Świadczymy szeroki wachlarz us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media