Stażysta w dziale pozycjonowania / SEO

B2 Internet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na:

Stażysta w dziale pozycjonowania - 3 miesięczny płatny staż / praktyki

Zapewniamy szkolenia i wdrożenie w następujące zagadnienia:

- standardy SEO

- katalogowanie, preclowanie

- pozycjonowanie i optymalizacja stron zgodnie z wytycznymi Google

- przywracanie stron na wysokie pozycje w Google po wprowadzeniu nowych algorytmów

- wykorzystanie serwisów społecznościowych w pozycjonowaniu i dywersyfikacji ruchu

- zapoznanie z programami pomocnymi przy prowadzeniu działań SEO

Prace nad którym będziesz pracował/a:

- prowadzenie portali społecznościowych dla firm z różnych branż

- dodawanie wpisów do katalogów internetowych oraz marketing szeptany na forach

Wymagania

- podstawowa znajomość HTML

- zainteresowanie Internetem i technologiami internetowymi

- chęć do nauki oraz pracy w zespole

- umiejętność sprawnego szukania w Google w celu rozwiązywania problemów,

które napotkasz na swojej drodze,

- wytrwałość w dążeniu do realizacji pojedynczych zadań.

Prezentacja firmy

B2Internet - Strony Internetowe Poznań<br/>Tworzymy profesjonalne strony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy