Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 09/12/2016.

Stażysta w Dziale Obsługi Klienta (bankowość‡)

Łódź, łódzkie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Łódź
NR REF.: 1070348

Dla naszego klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Stażysta w Dziale Administracji i Obsługi Klienta,zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze bankowości/ finansów.

Poszukujemy:
- absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów (pełny etat) kierunków ścisłych (Finanse i Rachunkowość, kierunki ekonomiczne itp),
- dostępnych od zaraz,
- z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (warunek konieczny).

Dodatkowym atutem będą odbyte praktyki lub staż w obszarze księgowości/ finansów/ bankowości/ obsługi klienta.

Wybrana osoba powinna ponadto posiadać rozwinięte zdolności analityczne, być dobrze zorganizowana, samodzielna, komunikatywna oraz otwarta na nową wiedzę.

Nasz Klient oferuje udział w czasowym projekcie (3 miesiące) w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w międzynarodowym środowisku.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj i prześlij swoje CV.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse