Stażysta w Dziale Marketingu

Fernity Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

   współtworzenie materiałów promocyjnych firmy (m.in. katalogi, ulotki)
   współprowadzenie działań marketingowych dla kanału B2C i B2B
   współpraca z grafikami, fotografami i innymi podwykonawcami
   prowadzenie komunikacji w social media
   tworzenie treści na potrzeby marketingowe

Wymagania

    znajomość języka angielskiego
    umiejętności copywriterskie
    kreatywność, umiejętność poruszania się w tematyce wnętrzarskiej
    komunikatywność
    dobra organizacja pracy
    umiejętność pracy pod presją czasu
    łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
    rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych    obowiązków

   Oferujemy:

   pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
   wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
   możliwość rozwoju oraz doskonalenia już zdobytych umiejętności
   pracę w młodym, dynamicznym zespole
   uczestnictwo w nowych ciekawych projektach i szkoleniach

Prezentacja firmy

Na rynku działamy od 2008 roku, mimo iż z branżą meblarską jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Reklama / Komunikacja