Stażysta w Dziale Marketingu

Dorel Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do współpracy zapraszamy dyspozycyjnych studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków Marketingowych lub Tłumaczeniowych

Oferujemy:

  • płatny, trzymiesięczny staż na pełny etat z perspektywą przedłużenia współpracy,
  • możliwość realizacji własnego projektu, swobodę działania i zarządzania własnym czasem pracy,
  • poznanie specyfiki pracy w dziale marketingu
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • referencje po ukończeniu stażu

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • lekkiego pióra, umiejętności redagowania tekstów,
  • umiejętności zarządzania własnym czasem,
  • znajomości obsługi z programów MsOffice,
  • swobody w poruszaniu się i odnajdowaniu informacji w Internecie

Co będziesz u nas robić:

  • Prowadzić swój własny projekt pod okiem opiekuna stażu
  • Wspierać zespół m.in. w działaniach związanych z marketingiem online
  • Tłumaczyć międzynarodowe materiały i tworzyć teksty marketingowe
  • Wspierać dział w bieżących obowiązkach (przygotowywać materiały komunikacyjne i reklamowe, etc.).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoje CV (nie zapomnij dopisać poniższej klauzuli) do 20 grudnia.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz.926 z późniejszymi"

Prezentacja firmy

Dorel Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dorel Ind... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praktyki / Staż