Stażysta w dziale Marketingu Internetowego

VALKIR GROUP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: VALKIR GROUP Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja

Valkir Group Sp. z o.o. to nowa spółka której misją jest zbudowanie silnej grupy specjalistycznych pionów, w której każdy z nich skupia się na odpowiednio dopasowanych działaniach wspomagających naszych partnerów biznesowych w najbardziej funkcjonalny i korzystny sposób.

Valkir Academy – pion w swojej strukturze przypomina firmę szkoleniowo-konsultingową. Działania pionu to przede wszystkim szkolenia, doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii programistycznych oraz nowoczesnych metod zarządzania projektami i organizacją.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Stażysta w dziale Marketingu Internetowego w pionie Valkir Academy

Osoba na tym stanowisku może pracować zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce i w elastycznych godzinach, wymagana jest dostępność poprzez Skype i telefon.

Zależy nam na długofalowej współpracy i zdrowych relacjach. Poszukujemy osoby, która zasili nasz zespół w ramach programu 3 miesięcznego, bezpłatnego stażu. Po tym okresie istnieje możliwość kontynuowania współpracy.

Opis stanowiska pracy

Jako Stażysta w dziale Marketingu Internetowego będziesz odpowiedzialny(a) za:

• redagowanie artykułów tematycznych,

• publikowanie treści w kanałach społecznościowych,

• prowadzenie angażujących dyskusji z fanami/użytkownikami,

• działania z zakresu marketingu szeptanego.

Nasze oczekiwania

• lekkie pióro,

• umiejętność wyszukiwania informacji,

• umiejętność sprawnego i poprawnego redagowania tekstów,

• zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,

• kreatywność.

Oferujemy

• zdobycie doświadczenia z zakresu marketingu internetowego,

• elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb,

• możliwość pracy zdalnej,

• doświadczenie w obsłudze systemu CMS,

• możliwość kontynuowania współpracy po okresie stażu.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.