Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Dzierżoniowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

stażysta w dziale logistyki

Nr ref.: 27915
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • kontakt z przewoźnikami w tematach związanych z projektem
  • przygotowanie analiz na potrzeby działu
  • aktualizacja baz danych
  • analiza porównawcza ofert na usługi transportowe i logistyczne

Oczekiwania:
    • wykształcenie kierunkowe
    • bardzo dobra znajomość programów MS Office (zwłaszcza MS Excel)
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferta:
    • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

    • miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole

    • umowa o prace na czas określony

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)