Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
W StepStone wszystko co robimy, ma jeden cel: precyzyjne dopasowanie najlepszych talentów do najlepszych firm. Zajmujemy się tym każdego dnia – lubimy to i jesteśmy w tym najlepsi. Klientom polecamy najlepszych kandydatów, kandydatom – pomagamy znaleźć ich pracę marzeń. Bazujemy na eksperckiej wiedzy, którą zdobywaliśmy w ciągu ostatnich 20 lat na 24 rynkach Europy i ponad 30 całego świata.Wierzymy, że wśród decyzji, które podejmujemy w życiu, trzy najważniejsze to: z kim się wiążemy, gdzie mieszkamy i gdzie pracujemy. Wsparcie we właściwym wyborze pracy rozumiemy jako naszą misję. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie. Zależy nam na połączeniu właściwego kandydata z firmą, która szuka właśnie jego! Od 2019 roku StepStone jest dostępny również w Polsce, gdzie chcemy na stałe wpisać się w krajobraz szeroko pojętego rynku pracy.

Stażysta w dziale księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

(dyspozycyjność około 1/2 pełnego wymiaru godzin)

Zadania: Wsparcie przy realizacji bieżących zadań w dziale księgowości

Wymagania:

  • Zainteresowanie finansami, księgowością
  • Student min. III roku (dyspozycyjność około 1/2 pełnego wymiaru godzin)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, biegłe poruszanie się w Internecie
  • Samodzielność, odpowiedzialność i chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność i inicjatywa

Oferujemy:

  • staż trwający m.in 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy
  • Elastyczny czas pracy umożliwiający pogodzenie studiów ze stażem
  • Zaświadczenie o odbytym stażu wraz z referencjami
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, w młodym i dynamicznym zespole