Stażysta w dziale komunikacji

Budimex S.A.

Warszawa, mazowieckie

Kogo poszukujemy:

Studentów 3-5 roku kierunków humanistycznych (filologia, dziennikarstwo, socjologia, psychologia itp.), którzy chcą związać swoją karierę z szeroko rozumianą komunikacją.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Zbieranie informacji do publikacji wewnętrznych i zewnętrznych firmy,
  • Redagowanie tekstów na potrzeby intranetu, strony internetowej i mediów społecznościowych,
  • Wsparcie biura w pracach dot. powstawania raportów rocznego i CSR’owego oraz wydawnictw promocyjnych,
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, fotografami, producentami materiałów video, przygotowywanie porównań ofert,
  • Obróbka materiałów zdjęciowych do publikacji on-line i prezentacji w Power Point,
  • Wsparcie w pracach dot. organizacji wydarzeń, np.: spotkań z mediami czy pracowników,
  • Prace administracyjne, np.: archiwizowanie umów, faktur, przygotowanie, odbieranie przesyłek kurierskich, itp. (nie oczekuje się parzenia herbaty czy kawy ;) ).

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia humanistycznego – student 3-5 roku kierunków związanych z dziennikarstwem, filologią, psychologią, socjologią i pokrewnymi,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim i redagowania tekstów,
  • Umiejętność pracy w kanałach mediów społecznościowych,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Płatny staż w jednej z największych firm budowlanych w Polsce
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami ds. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Interesujące zadania
  • Przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex S.A. Budimex S.A.