Opis stanowiska pracy

Szukasz stażu, który będzie dla Ciebie dużym wyzwaniem, a jednocześnie będzie Ci przynosić mnóstwo satysfakcji? Chciałbyś pracować w zespole który bezustannie się rozwija?

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowisku:

STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI

(firma produkcyjna – branża motoryzacyjna)

Miejsce stażu: Piotrków Trybunalski

Jeśli:

• Masz wykształcenie wyższe

• Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje

• Znasz bardzo dobrze język angielski lub język niemiecki lub język włoski

To znaczy , że właśnie czekamy na Twoje CV!

Pracując z Nami będziesz między innymi brał czynny udział w:

  • wdrażaniu nowych projektów
  • rozwiązywaniu bieżących problemów na linii produkcyjnej
  • kontaktowaniu się z obcojęzycznym dostawcą , klientem
  • audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • szkoleniu operatorów
  • doskonaleniu procesu i przepływu informacji w dziale jakości
  • projektach optymalizujących proces produkcyjny
  • przeprowadzaniu analizy ryzyka i kategoryzacji komponentów ze względu
  • na ich stopień krytyczności
  • sporządzaniu analizy i raportowaniu do zarządu firmy

W zamian oferujemy:

• Ciekawy staż z perspektywą zatrudnienia w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym z ugruntowaną pozycją na rynku

• Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

• Możliwość dalszego rozwoju i awansu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Koncern Cooper-Standard Automotive Int. jest wiodącym na rynku motory... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria