Alfa Laval jest wiodącym na świecie dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich. Oferowane urządzenia, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają naszym Klientom optymalny i bezawaryjny przebieg realizowanych procesów.

Nasze nowatorskie rozwiązania umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak: olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki. Międzynarodowa struktura firmy, obejmująca swym zasięgiem około 100 krajów sprawia, że jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów praktycznie na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem Alfa Laval w Krakowie poszukuje do pracy kandydatów/tki na stanowisko:

Stażysta w Dziale IT

Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwane kwalifikacje:

  • dobra znajomość systemów Windows XP/7 w zakresie administracji stacjami roboczymi,
  • znajomość zagadnień i urządzeń związanych z sieciami LAN/WAN/WLAN,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie oraz tworzenie dokumentacji,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju.

Mile widziana:

  • dobra znajomość usług katalogowych Active Directory, systemów Windows Server 2008 – 2012.

Zadania:

  • wsparcie techniczne użytkowników w codziennej eksploatacji sprzętu i oprogramowania,
  • instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej,
  • udział w projektach informatycznych.

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Alfa Laval Kraków Sp. z.o.o.