Stażysta w Dziale HR

Amica SA

Wronki, Poznań, wielkopolskie

Amica SA
Amica SA
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie do Działu Personalnego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wronki, Poznań

Główne zadania:

  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • przeprowadzanie wstępnej selekcji kandydatów;
  • udział w procesie rekrutacyjnym;
  • opieka nad procesem onboardingu dla nowych pracowników;
  • koordynowanie programów stażowych;
  • wsparcie przy bieżących zadaniach działu oraz pracach projektowych.

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe lub student V roku zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub kierunków pokrewnych,
  • dobra znajomość MS Office;
  • komunikatywność;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie o charakterze międzynarodowym w formie płatnego stażu;
  • elastyczny czas pracy;
  • rozwój i nowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane tym ogłoszeniem prosimy o złożenie aplikacji
(CV w języku polskim i angielskim).
Amica SA