Opis stanowiska pracy

Instytut Edukacji Konsumentów na Rynku Kapitałowym

Portal Internetowy o tematyce prawno-gospodarczej

Stażysta w dziale eCommerce

Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie

Zadania:

  • Wsparcie w prowadzenie zleconych kampanii internetowych;
  • Generowanie raportów dotyczących ruchów użytkowników na witrynach i pomiędzy witrynami grupy kapitałowej;
  • Wyszukiwanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań w zakresie marketingu internetowego;

Nasze wymagania:

  • Student minimum III roku studiów;
  • Preferowane kierunki związane z nowoczesnymi technologiami, usługami on-line, marketing;
  • Zainteresowania rynkiem eCommerce , nowymi technologiami oraz HTML;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Exel, Word, PowerPoint);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy zlecenia;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • możliwość praktycznego zastosowania wiedzy

Prezentacja firmy

Grupa firm zajmująca się doradztwem prawnym i podatkowym, usługami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja