Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia ponad 92 tysiące osób w 30 krajach. Do naszego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach - Valeo Oddział Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent w Dziale BHP

Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice, Bielsko Biała

 Zakres zadań na stanowisku:

- Wspomaganie pracy Specjalisty ds. BHP

- Pomoc w zarządzaniu dokumentacją Zintegrowanego Systemu Ochrony Środowiska i BHP

- Nadzorowanie pomiarów środowiska pracy

- Zarządzanie dokumentacją z badań środowiska pracy

- Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP – szkolenie wstępne ogólne

- Prowadzenie ewidencji wypadków przy pracy oraz rejestru incydentów

- Nadzór nad aktualizacją ryzyka zawodowego

- Wspomaganie nadzoru nad bezpieczeństwem ppoż.

- Pomoc w realizacji programu poprawy warunków ergonomicznych i akustycznych w zakładzie

- Udział w odbiorach BHP maszyn i wyposażenia

Oczekiwania wobec kandydatów:

- Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności BHP lub studia podyplomowe w tym zakresie;

- Znajomość zagadnień z dziedziny Ochrony Środowiska;

- Dobra znajomość języka angielskiego;

- Mile widziana umiejętność obsługi programu AutoCAD;

- Mile widziany ukończony kurs z zakresu ochrony ppoż oraz uprawnienia auditora wewnętrznego OHSAS / ISO PN-18001 i Auditora ISO – 14001.

Oferujemy:

- Kilkunastomiesięczny, płatny staż studencki w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive;

- Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych według najwyższych standardów.

When was your last real thrill?

Nigdy nie idziesz, kiedy możesz biec. Dziś robisz to, co inni będą robili jutro. Korzystasz z życia w pełni. Sięgnij po więcej! Poddaj się emocjom, które przerosną Twoje oczekiwania! Życie w pracy powinno być pasjonujące, w Valeo jest.

Valeo adds value.
You make it happen.

www.valeo.com www.valeocareers.com