Stażysta w dziale administracyjno-biurowym

Inveni Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, 53-015, dolnośląskie

INVENI Sp z o.o. Sp.k.
INVENI Sp. z o.o. Sp. k. to niezależna firma doradztwa w zakresie zarządzania projektami i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania ze środków UE, która od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się pozyskiwaniem funduszy i realizacją projektów inwestycyjnych.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, kreatywną i otwartą na ciekawe projekty oraz kontakty biznesowe, dołącz do nas i zbuduj swoją własną ścieżkę kariery!
Wysoko cenimy osoby ambitne, nastawione na współpracę i własny rozwój zawodowy. Zależy nam, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność. Jeśli i Ty tego pragniesz, dołącz do nas:

INVENI Sp. z o.o. Sp. k. (www.inveni.pl) o ogólnopolskim zasięgu działania poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, 53-015

INVENI jest firmą doradczą świadczącą usług w zarządzania projektami. Doświadczenie w tym obszarze zdobywamy od 2006 roku. Naszymi klientami są jednostki sektora finansów publicznych oraz przedsiębiorstwa. Specjalnością INVENI są projekty w obszarze szeroko rozumianej kultury i ochrony zabytków, w tym w szczególności projekty infrastrukturalne.
W INVENI skupiamy się na doradztwie opartym o najwyższe standardy obsługi klientów. Z powodzeniem wdrażamy Model Doradczy oparty na jakościowej obsłudze Klientów poprzez kompetentnych Doradców.

Opis stanowiska:

Kogo szukamy?
Naszym celem jest odnalezienie ambitnych, zmotywowanych ludzi, nie bojących się wyzwań, którzy po odbytym stażu staną się pełnoprawnymi pracownikami firmy i będą razem z nami pracować na wspólny sukces, rozwijając i ucząc się razem z nami.

Stażysta odpowiedzialny będzie za:
- obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- pomoc administracyjno-biurową,
- zapewnienie obsługi zgodnie z zasadami i standardami firmy,
- wsparcie zespołów projektowych w zakresie zarządzania projektami,
- udział w przygotowywaniu nowych projektów,
- pomoc przy tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją projektową.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
- silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
- chęć do poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności.

Oferujemy:
- możliwość pozyskania wiedzy z zakresu zarządzania projektami,
- pracę nad ciekawymi projektami w zgranym, młodym i dynamicznym zespole,
- realną perspektywę otrzymania pracy po zakończeniu stażu,
- udział w szkoleniach merytorycznych oraz podnoszących kompetencje.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w tytule e-maila Stażysta w dziale administracyjno-biurowym pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@inveni. pl.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez INVENI Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prosimy o wysyłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.