Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Dzierżoniowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

stażysta w controllingu

Nr ref.: 27769
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie miesięcznych raportów z wykonania budżetów dla poszczególnych działów
  • obsługa obiegu dokumentów w firmie
  • wsparcie działu w procesie budżetowania i kontroli kosztów wydziałowych
  • wsparcie działu w codziennych obowiązkach

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie wyniesione z praktyk i staży

Oferta:
    • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

    • miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole

    • umowa o prace na czas określony

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)