Stażysta w biurze

Axell Polska

Opole, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w biurze? Masz średnie wykształcenie? Jesteś zarejestrowany/a w Powiatowym Urzędzie pracy w Opolu jako bezrobotny/a? Zacznij staż w Związku Pracodawców OKAP!

Oferujemy:
- pracodawca przewiduje stałe zatrudnienie po odbyciu stażu,
- zdobędziesz cenne doświadczenie w branży HR,
- jeżeli się uczysz na pewno znajdziemy kompromis pomiędzy Twoimi godzinami pracy a nauką,
- będziesz pracował/a przy interesujących transakcjach i ciekawych projektach.

Wymagania

Wymagania:
- jest to praca z ludźmi w środowisku biznesowym, więc liczymy na Twoją komunikatywność, odpowiedzialność oraz wysoką kulturę osobistą,
- ogromnym plusem będzie znajomość zagadnień dotyczących obszaru HR,
- bardzo ważna na tym stanowisku będzie Twoja motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- oprócz powyższego cenimy takie cechy jak: terminowość, dokładność i staranność,
- jest to praca biurowa, więc musisz być za pan brat z komputerem i pakietem Office.

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV. Prosimy pamiętaj w CV o klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Zapraszamy!

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja