Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Stażysta w Biurze Zarządu

Od: Grupa Nowy Szpital Holding S.A.
Miejsce pracy: Szczecin

Grupa Nowy Szpital Holding S.A. poszukuje osoby chętnej rozpoczęcia stażu w Biurze Zarządu jako specjalista ds. administracyjno-biurowych.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, jest kreatywna, zaangażowana i chętna do współpracy to oferta dla Ciebie.

Obowiązki:
1.Wsparcie przy koordynowaniu pracy sekretariatu.
2.Przyjmowanie, ewidencja, rozdział i wysyłanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej Spółki i Spółek Zależnych, w tym prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej.
3.Pomoc przy organizacji posiedzeń i spotkań Zarządu oraz Rad Nadzorczych Spółki GNSH S.A., obsługa spotkań firmowych.
4.Zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy organami Spółki GNSH S.A. tj. zgromadzeniami Wspólników, Radą Nadzorczą a Zarządem Spółki GK GNSH.
5.Prowadzenie ewidencji dokumentów wpływających i wychodzących ze Spółki oraz nadzór nad jej obiegiem zgodnie z regulacjami wewnętrznymi.
6.Prowadzenie rejestru umów spółki, pełnomocnictw i upoważnień.
7.Obsługa spraw prawnych w Spółce oraz Spółek Zależnych GNSH (przekazywanie dokumentacji do Kancelarii).
8.Prace asystenckie związane z organizacją i obsługą biura.
9.Prowadzenie archiwum prawnego.
10.Udział w procesie rozliczania dokumentów finansowo-księgowych.
11.Sporządzenie zestawień, raportów, procedur i analiz na potrzeby przełożonego.
12.Prowadzenie terminarzu Prezesa.
13.Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i spożywcze.
14.Inne zadania zgodne z kwalifikacjami współpracowników Działu.

Oczekujemy:

1. Wykształcenie wyższe (mile widziane)
2. Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
3. Umiejętności planowania i organizowania pracy własnej;
4. Dokładności, obowiązkowości i systematyczności;
5. Dobra znajomość programu Excel i Word.

Oferujemy:

-Pełne wdrożenie na stanowisku.
-Współpracę z młodym zespołem.
-Atrakcyjne warunki współpracy.
-Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.
-Niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania CV
wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę Nowy Szpital Holding S.A.