stażysta w agencji reklamowej - programista (PŁATNY STAŻ)

Vision Agencja Reklamowa

ŁÓDŹ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoby przyjęte na stanowisko będą odpowiedzialne za m.in.:

• integrację szablonów html do frameworku

• modyfikację kodu html/php w istniejących projektach

• obsługę serwerów web oraz poczty

• modyfikację contentu na stronach www za pomocą autorskiego CMS'u

Wymagania

Oczekujemy:

• podstawowej obsługi Adobe Photoshop/Ilustrator/Flash CS6

• obsługi CSS3/HTML 5

• znajomości PHP, frameworków typu zend itp.

• znajomości MySql, tworzenia zapytań z poziomu bazy i kodu php.

• kreatywnego działania nawet pod presją czasu

• dobrej organizacji pracy

• zaangażowania

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem, który wyznacza sobie dwa główne priorytety działania.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy