Stażysta w agencji PR - branża fashion

Polhem Public Relations Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja PolhemPR reprezentująca marki z branży fashion&beauty poszukuje kandydata na stanowisko stażysty.

Zakres obowiązków:

- monitoring mediów

- zarządzanie showroomem oraz bieżący kontakt ze stylistami

- przygotowywanie i redakcja materiałów prasowych

- kontakty z mediami i blogerami

- research informacji

- tworzenie baz mediów, raportów i prezentacji

- pomoc przy organizacji pokazów prasowych

Gwarantowane:

- praca w zespole młodych, dynamicznych osób

- zdobycie doświadczenia przy realizacji działań dla marek z branży mody, urody i wystroju wnętrz

- przyjazna atmosfera pracy

- elastyczne godziny pracy

- dodatkowe benefity związane z pracą w branży; zaproszenia na pokazy mody, eventy, vouchery, itp

Wymagania

- zainteresowanie tematami związanymi z modą i branżą beauty
- umiejętność pisania i redagowania tekstów o modzie
- doskonała znajomość zasad ortografii i interpunkcji
- punktualność
- dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
- odpowiedzialność i komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- biegła znajomość obsługi programów Office
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Polhem Public Relations was founded in 1995. It is privately owne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media