Opis stanowiska pracy

Kręcą Cię media? Zakręć nimi!
Odważ się na staż w Grupie ZPR Media!

Grupa ZPR Media to Telewizja / Radio / Internet / Prasa.
Dostarczamy wiedzę, rozrywkę, informację i porady.

Nasze marki to m.in.: Fokus TV, POLO TV, HIP HOP TV, Radio Eska, VOX FM i ESKA ROCK, Super Express, M jak mieszkanie, PODRÓŻE, Żagle, poradnikzdrowie pl, eska pl

ZOSTAŃ STAŻYSTĄ W NAJBARDZIEJ MULTIMEDIALNEJ FIRMIE W POLSCE!

Miejsce stażu: Warszawa / Wrocław / Poznań

Poszukujemy ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych osób do następujących zespołów:
• Redakcja Radiowa
• Redakcja Prasowa
• Redakcja Internetowa
• Telewizja Internetowa
• Serwisy Internetowe
• Biuro Reklamy

Co oferujemy?
• Staż w obszarze najnowszych multimedialnych technologii
• Możliwość nauki i rozwoju w gronie najlepszych profesjonalistów
• Zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych w dedykowanym obszarze
• Opiekuna podczas całego programu praktyk
• Elastyczne godziny współpracy, wymiar i czas praktyk do uzgodnienia
• Przyjazna atmosfera pracy
• Referencje po zakończonym stażu
• Dla najlepszych możliwość zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup med... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta