Stażysta (staż bezpłatny)

Garden of Words Sp. j.

02-956 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wsparcie dla projektów konsultantów agencji, w tym:
- tworzenie i aktualizacja baz mediów,
- monitoring mediów
- tworzenie raportów z monitoringu mediów
- wyszukiwanie ofert od podwykonawców i kontakty z nimi (research),
- wsparcie w pisaniu materiałów prasowych,
- wsparcie logistyczne w organizacji eventów i spotkań prasowych oraz udział w wybranych wydarzeniach
- udział w burzach mózgów i wsparcie w przygotowywaniu prezentacji dla klientów agencji

Gwarantujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w pierwszej polskiej agencji komunikacji marketingowej skierowanej do kobiet
- udział w ciekawych projektach CSR, korporacyjnych i produktowych
- możliwość nawiązania stałej współpracy (po odbyciu bezpłatnego stażu)

Wymagania

- student/ka lub absolwent (preferowane kierunki: marketing, psychologia, socjologia, filologia, zarządzanie, dziennikarstwo)
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, optymalnie w godzinach 9-17 (istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania,
- kreatywność,
- lekkie pióro i umiejętność redagowania tekstów,
- sprawna obsługa pakietu MS Office i bardzo dobra orientacja w Internecie,
- zdrowy rozsądek, odpowiedzialność i poczucie humoru
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Garden of Words to założona w 2007 roku, pierwsza w Polsce i jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media