Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Administracja i utrzymanie aplikacji w technologii ASP.NET MVC i WebForms
  • Rozwijanie istniejącej aplikacji, wyprowadzanie błędów
  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie rozwiązań bazodanowych (Microsoft SQL Server)
  • Udział w międzynarodowych projektach z klientami Grupy ING

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Podstawowa znajomość platformy .NET (C#) oraz baz danych SQL (preferowany MS SQL Server)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Płatny staż w jednej z czołowych firm z branży IT w Polsce

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting