Opis stanowiska pracy

Projekt "W kierunku aktywności" realizowany w ramach programu POWER.

Płatne staże, bezpłatne szkolenia o dowolnej tematyce, gwarancja zatrudnienia dla osób niepracujących do 29 roku życia. Ilość miejsc ograniczona!!

Zapraszamy do udziału w projekcie finansowanym ze środków unijnych następujące osoby:
- zamieszkałe na terenie woj. małopolskiego
- potrzebujące wsparcia w aktywizacji zawodowej
- bezrobotne lub nieaktywne zawodowo

Oferujemy pomoc dostosowaną do osoby - dobrane szkolenie, pracodawca, konsultacje indywidualne - w dwóch centrach obsługi w Krakowie i Tarnowie.

Wymagania

- osoba niepracująca lub bezrobotna
- wiek do 29 lat
- miejsce zamieszkania woj. małopolskie

Prezentacja firmy

Projekt realizowany jest przez Fundację Społeczeństwo Przyszłości... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
nie dotyczy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne