EKO-Tank Sp. z o.o.

Stażysta - pracownik biurowy

Od: EKO-Tank Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bąkowo k. Warkubie, Grudziądz

Zakres obowiązków:

  • kontrola i ewidencja zabezpieczeń na zbiornikach paliwowych zewnętrznych,
  • tworzenie raportów z tras przejechanych przez kierowców,
  • prowadzenie ewidencji rozliczeń kierowców,
  • porządkowanie, rejestrowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • obsługa urządzań biurowych.

Wymagania:

  • spełnienie warunków określonych w UP do odbycia stażu zawodowego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe administracyjne lub logistyczne,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność i wytrwałość w działaniu.

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawa i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • po stażu zapewniamy co najmniej 3 miesięczne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.