Opis stanowiska pracy

STAŻYSTA PR

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: SPR/07/2014

Szukasz wyzwań i jesteś osobą kreatywną? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie we wrocławskiej agencji public relations? Zapraszamy studentów ostatniego roku i absolwentów na wakacyjny staż PR!

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat (preferowane: dziennikarstwo, marketing, filologia polska),
  • staż w pełnym wymiarze godzin (5 dni x 8 h),
  • lekkie pióro,
  • znajomości zagadnień związanych z PR, e-PR i social media,
  • kreatywność i duże zaangażowanie,
  • zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • dobra znajomość obsługi pakietu Office,
  • mile widziana podstawowa obsługa programów graficznych (Pakiet Adobe).

Do głównych zadań stażysty będzie należeć:

  • redagowanie informacji prasowych i tekstów,
  • monitoring mediów,
  • kontakt z redakcjami czasopism i portali branżowych,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji,
  • zarządzanie bazami danych,
  • pomoc w realizacji bieżących zadań agencji.

Oferujemy:

  • 3-miesięczny staż w pełnym wymiarze z możliwością stałego zatrudnienia,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w innowacyjnej firmie,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Profesjonalna obsługa firm w zakresie: PR, E-PR, social media, co... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media