Stażysta - Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Ecoclima

Wołomin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Na odbywanym stażu kandydat ma możliwość zapoznania się z procesem tworzenia dokumentacji niezbędnych do:

- uzyskania pozwolenia zintegrowanego

- uzyskania pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza

- uzyskania pozwolenia wodnoprawnego

- uzyskania pozwolenia na wytwarzanie, zbieranie, transport czy przetwarzanie odpadów

- przyjęcia przez organ zgłoszenia instalacji nie wymagającej pozwolenia

Ma również okazję do zdobycia praktycznej wiedzy na temat:

- wykonywania kart informacyjnych

- wykonywania raportów o oddziaływaniu na środowisko

- naliczania opłat za korzystanie ze środowiska

- tworzenia raportów do bazy KOBIZE

- prowadzenia ewidencji odpadów

Wymagania

- znajomość obsługi komputera

- znajmość obsługi programów MS Office (Word, Excel, Power Point)

- prawo jazdy kat. B

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- mile widziane wykształcenie kierunkowe (ochrona środowiska, biologia, chemia)

Prezentacja firmy

ECOCLIMA jest firmą inżynierską, zajmującą się doradztwem w zakresie ins... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska