Stażysta Mechanik (staż bezpłatny)

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • kontrolowanie i analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań mających na celu utrzymanie ich w należytej sprawności i czystości poprzez podejmowanie działań profilaktycznych i poawaryjnych - wyjaśnianie przyczyn, proponowanie działań zapobiegawczych.
  • utrzymanie w należytej sprawności i czystości maszyn i urządzeń
  • realizacja wraz z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu planowych przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń
  • podejmowanie działań technicznych w celu realizacji planów produkcyjnych, poprawy efektywności oraz produktywności procesów
  • wykonywanie planowych zadań zgodnie z instrukcjami konserwacyjno-remontowymi, zasadami GMP, BHP oraz ochrony środowiska
  • prowadzenie prawidłowej gospodarki częściami zamiennymi, aparaturą diagnostyczną, miernikami wielkości fizycznych oraz narzędziami. Zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupu części zamiennych, oprzyrządowań oraz narzędzi i sprzętu diagnostycznego
  • utrzymywanie standardów 5 S w warsztatach oraz pozostałych pomieszczeniach utrzymania ruchu na wymaganym poziomie. Ciągłe doskonalenie praktyk 5 S
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie inicjowania i wdrażania pomysłów pracowniczych, innowacji i projektów inwestycyjnych
  • prowadzenie działalności sprawozdawczej z wykonywanych zadań

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym
  • podstawowa wiedza z zakresu technicznych, technologicznych aspektów produkcji przemysłowej
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową maszyn
  • umiejętność obsługiwania komputera w zakresie MS Office,
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej pod opieką wyznaczonego mentora
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju