Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
- obsługa klienta;
- nauka obsługi oprogramowania Subiekt GT, drukarki fiskalnej;
- nauka podstaw księgowości;
- wykładanie towarów na regały;
- metkowanie towaru;
- porządkowanie sklepu;
- przygotowanie i realizacja zamówień;
- staż od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16;
- Miejsce stażu: Bełchatów ul. Olsztyńska 6a

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- zapewniamy miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

Staż organizowany jest przez Urząd Pracy w Bełchatowie dla mieszkańców powiatu bełchatowskiego w wieku do 25 lat, po odbyciu stażu firma zatrudnia na czas określony

Wymagania

- wykształcenie min. średnie;
- dobra znajomość komputera oraz pakietu OpenOffice;
- wysoka motywacja w pracy;
- wysoka kultura i higiena osobista;
- wysoka komunikacja interpersonalna;
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Art-Hub powstała z myślą jako firma rodzinna, dlatego też nazwa f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne