Stażysta/ka w Zespole ds. Ochrony Danych Osobowych

iSecure Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Działu Ochrony Danych Osobowych w bieżącej pracy
  • przygotowywanie wstępnych analiz i opinii w zakresie ochrony danych osobowych
  • uczestnictwo w audytach i sprawdzeniach
  • przygotowywanie wniosków zgłoszeniowych do GIODO
  • współpraca przy prowadzeniu firmowego bloga i fanpage’a na FB

Oferujemy:

  • płatny 2 miesięczny staż (wymagana dyspozycyjność w ciągu 3 dni w tygodniu)
  • przyjazną atmosferę pracy w biurze zlokalizowanym na Starym Mokotowie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego związanego z bezpieczeństwem informacji
  • referencje na koniec współpracy
  • dla najlepszych możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę

Wymagania

  • student / studentka prawa V roku studiów
  • zainteresowanie bezpieczeństwem informacji (prawem ochrony danych osobowych, innymi przepisami pokrewnymi, normy ISO) – chęć dalszego rozwoju
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

iSecure Sp. z o.o. to firma doradcza, której domeną jest pomoc w takich ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura