stażysta/ka w dziale content marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

 Dla naszego Klienta, lidera z branży sanitarnej poszukujemy:

osoby na stanowisko:

Nr ref.: 36685
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • opracowanie tekstów marketingowych oraz produktowych
  • copywriting treści produktowych i marketingowych
  • dystrybucja treści w kanałach internetowych
  • współpraca z partnerami handlowymi
  • opracowanie, analiza i optymalizacja kampanii newsletterowych
  • analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań
  • wsparcie w realizacji strategii i działań SEM

Oczekiwania:
  • mile widziani studenci zaoczni lub absolwenci kierunków związanych z reklamą lub marketingiem
  • doskonałe umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych
  • samodzielność, inicjatywa, kreatywność
  • chęć ciągłego rozwoju i uczenia się
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • realne możliwości rozwoju
  • praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca pod bezpośrednim nadzorem osoby Digital & E-commerce Managera

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)