Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
W StepStone wszystko co robimy, ma jeden cel: precyzyjne dopasowanie najlepszych talentów do najlepszych firm. Zajmujemy się tym każdego dnia – lubimy to i jesteśmy w tym najlepsi. Klientom polecamy najlepszych kandydatów, kandydatom – pomagamy znaleźć ich pracę marzeń. Bazujemy na eksperckiej wiedzy, którą zdobywaliśmy w ciągu ostatnich 20 lat na 24 rynkach Europy i ponad 30 całego świata.Wierzymy, że wśród decyzji, które podejmujemy w życiu, trzy najważniejsze to: z kim się wiążemy, gdzie mieszkamy i gdzie pracujemy. Wsparcie we właściwym wyborze pracy rozumiemy jako naszą misję. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie. Zależy nam na połączeniu właściwego kandydata z firmą, która szuka właśnie jego! Od 2019 roku StepStone jest dostępny również w Polsce, gdzie chcemy na stałe wpisać się w krajobraz szeroko pojętego rynku pracy.

STAŻYSTA - DZIENNIKARZ

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. SD/4/14

Jeżeli jeszcze studiujesz lub właśnie ukończyłeś studia i stawiasz dopiero pierwsze dziennikarskie kroki i marzysz o tym, by w przyszłości pracować w profesjonalnych mediach. masz doświadczenie w publikowaniu własnych treści, a pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością, jeśli czujesz, że potrafisz pisać i robisz to dobrze, a internauci chętnie wracają do Twoich publikacji – zapraszamy Cię na trzymiesięczny staż do redakcji serwisu Fakt.pl. Najlepszym z Was oferujemy szansę pozostania w redakcji na dłużej.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w mediach elektronicznych
  • Umiejętność sprawnego i precyzyjnego redagowania tekstów
  • Biegła znajomość mediów społecznościowych
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub innego

OBOWIĄZKI

  • pisanie i redagowanie materiałów dla serwisu
  • research do innych działań dziennikarskich

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju po 3 miesięcznym stażu
  • elastyczne godziny pracy