Stażysta - Dział Zasobów Ludzkich

Chep Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

(płatna praktyka w niepełnym wymiarze godzin)

Twoje przyszłe wyzwania

  • Przygotowywanie dokumentów, komunikacji email i rzeczy wymaganych przez procesy / prawodawstwo w krajach wspieranych przez Centrum Usług Wspólnych
  • Rozwiązywanie zapytań dotyczących różnych kwestii HR (procedury, procesy, dokumenty, badania, szkolenia)
  • Zarządzanie oraz aktualizacja wewnętrznych baz danych HR
  • Wsparcie pracowników CHEP w zapytaniach odnoszących się do administracji personalnej
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz analiz i prezentacji ad hoc dla działu HR
  • Udział w innych projektach zarówno “miękkiego”, jak i „twardego” HR, wsparcie działu w codziennych zadaniach

Kogo szukamy?

  • Student/ka III, IV lub V roku
  • Możliwość pracy 4 dni w tygodniu (min. 30 godzin tygodniowo)
  • Zaawansowana znajomość j.angielskiego i francuskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • Zainteresowanie obszarem HR oraz Payrollem
  • Świetne umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Wysoka motywacja i chęć uczenia się.
  • Znajomość MS Office, w tym Excel

Co oferujemy

  • Umowa zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia po tym okresie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie zarządzania systemami informatycznymi w zakresie rozwoju pracowników
  • Możliwość rozwoju umiejętności i poznania biznesu w międzynarodowej firmie logistycznej.
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju kariery
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

CHEP jest światowym liderem w usługach wynajmu palet i kontenerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja