Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/07/2016.

Stażysta - Dział Social Media

05-077 Warszawa, mazowieckie

SMAC

Opis stanowiska pracy

- wsparcie w tworzeniu contentu w mediach społecznościowych klientów
- moderowanie profili oraz interakcja z fanami
- przygotowywanie research'ów
- uczestnictwo w "burzach mózgów" i sesjach kreatywnych

Wymagania

- znajomość trendów w social mediach
- znajomość pakietu MS Office
- sumienność
- samodzielność w działaniu
- odpowiedzialność
- mile widziana umiejętność pisania tekstów (lekkie pióro)

SMAC jest nowoczesną organizacją, która wspiera firmy reprezentujące różne obszary... biznesowe. Dla naszych Klientów tworzymy i realizujemy strategie komunikacji marek i produktów, wykorzystując zarówno Internet, jak i narzędzia tradycyjne.

W każdym projekcie szukamy indywidualnych rozwiązań. Na bieżąco monitorujemy nieustannie zachodzące zamiany w interaktywnych formach komunikacji oraz wychwytujemy i tworzymy nowe trendy, wybierając dla danej kampanii to, co zagwarantuje nam skuteczność i przyczyni się do jej sukcesu.

Współpracujemy także z czołowymi polskimi portalami branżowymi, instytucjami, ekspertami i blogerami. Dzięki temu realizowane przez nas przedsięwzięcia są rzetelne i w pełni wiarygodne.

Naszą przewagą i niewątpliwą zaletą jest wszechstronna znajomość marketingu medycznego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations