Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! jest jednym z liderów na rynku usług doradztwa personalnego oraz szkoleń. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby chętnej do podjęcia nowych wyzwań zawodowych, która wesprze nas w działaniach marketingowych.

Zakres obowiązków:

-tworzenie informacji prasowych

-kontakt z mediami

-aktywność w mediach społecznościowych

-udział w targach i konferencjach z branży HR

-budowanie pozytywnego wizerunku firmy

-wsparcie w codziennej pracy firmy

Wymagania:

-umiejętność redagowania tekstów (lekkie pióro)

-znajomość mediów społecznościowych

-odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

-bezpłatny staż z możliwością zatrudnienia

-możliwość rozwoju zawodowego

-różnorodne i ciekawe zadania

-miłą atmosferę w pracy

- niezbędne narzędzia pracy

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media