Opis stanowiska pracy

GRYFSKAND Sp. z o.o. poszukuje do Działu Logistyki stażysty ds. handlowych.

Zatrudnienie na okres luty – wrzesień 2019

Opis zakresu obowiązków:

  • realizacja wysyłek wyrobów firmy
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłkami
  • kontakty ze spedytorami
  • organizacja obsługi celnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości MS Office,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • znajomości języka niemieckiego/ angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Prezentacja firmy

Polsko-szwedzka spółka Gryfskand jest producentem węgli drzewnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta