Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Dzierżoniowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

stażysta ds. BHP

Nr ref.: 27500
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
    • prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP

    • monitorowanie przestrzegania przepisów w zakresie BHP

    • prowadzenie zestawień i analiz

    • raportowanie do przełożonych

    • monitorowanie przepisów w zakresie ochrony środowiska i BHP

Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP

    • mile widziane doświadczenie

    • praktyczna znajomość pakietu Office

    • elastyczność i samodzielność w działaniu

    • otwartość, komunikatywność

    • dobra znajomość języka angielskiego

    • umiejętność pracy w zespole

Oferta:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie

    • miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole

    • umowa o pracę na czas określony

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)