Stażysta do Działu Mediowego

Intredo

Kraków, małopolskie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się, integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Jeśli interesują Cię media online, jesteś osobą komunikatywną to staż w agencji performance marketingu jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy Ci możliwość odbycia stażu i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w Grupie Intredo. U nas poznasz od podstaw specyfikę pracy Działu Mediowego. Poszukujemy osób na 3 miesięczny płatny staż. Osoba, która dołączy do programu i odnajdzie się w proponowanej przez nas roli ma szansę rozpocząć pracę w Intredo Media.

Kraków

Zadania dla Ciebie:

  • Wprowadzanie, monitorowanie i optymalizacja kampanii reklamowych (po uprzednim szkoleniu),
  • Praca z systemem analitycznym - koordynowanie kampanii pod względem kosztów, korekt oraz poprawnych ustawień,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Przygotowywanie raportów i statystyk,
  • Praca z systemem adserwerowym,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Wsparcie Działu Mediów w bieżących zadaniach i projektach.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Statusu Studenta lub Absolwenta,
  • Otwartości na nowe wyzwania,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Zainteresowania online marketingiem,
  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Komunikatywności,
  • Inicjatywny i odwagi w działaniach,
  • Chęci do pracy w zespole pasjonatów Internetu i reklamy internetowej.

Oferujemy:

  • Poznanie specyfiki funkcjonowania działu Mediowego związanego z marketingiem internetowym,
  • Wsparcie merytoryczne podczas stażu,
  • Przyjazną atmosferę w zespole młodych i dynamicznych specjalistów,
  • Program szkoleniowy wprowadzający w specyfikę reklamy online,
  • Referencje po odbyciu Stażu,
  • Pyszną kawę
Intredo