Stażysta do Działu IT / Dział Development

E3 Sp. z o.o.

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego Działu IT oraz Development poszukujemy 3-4 stażystów.

Do obowiązków stażysty w Dziale IT należeć będzie:

• Uczestnictwo w wybranych projektach IT, wdrażanie i konfiguracja systemów

• Świadczenie pomocy technicznej dla klientów z obszaru 1 i 2 linii wsparcia

• Tworzenie dokumentacji

Do obowiązków stażysty w Dziale Development należeć będzie:

• Uczestnictwo w wybranych projektach programistycznych, tworzenia aplikacji

• Nauka pisania aplikacji w ASP.NET, ASP.MVC, C#, .net Framework

• Testowanie systemów i aplikacji

Wymagania

Oczekiwane wymagania :

  • Umiejętność pracy w grupie oraz pozytywne nastawienie
  • Mile widziani studenci informatyki (programowanie, systemy serwerowe)
  • Dążenie do samodoskonalenia z obszaru informatyki
  • Samodyscyplina i punktualność

W trakcie odbywania stażu oferujemy mozliwość szkoleń oraz szansę na podjęcia pracy zaraz po odbyciu stażu.

Prezentacja firmy

E3 to zespół entuzjastów swojej branży. Definiuje nas kilkunastoletnie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 do 6 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od zrealizowanych projektów
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy