Stażysta do agencji reklamowej. Praca częściowo zdalna. Dla studenta

Studio Promocji Dorota Stark

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję kreatywnej osoby do pracy w agencji reklamowej przy obsłudze klienta.
Działamy na rynku od ponad 10 lat i współpracujemy z wieloma dużymi firmami (m.in. HP, Orange, Oxford). Siedziba biura mieści się w samym centrum Warszawy.
Po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia.
Praca na etat/pół etatu, część pracy zdalnie.
Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i chce nauczyć się pracy w agencji reklamowej, aplikuj koniecznie!

Do obowiązków pracownika będzie należało m.in. przygotowywanie ofert na artykuły reklamowe, tworzenie newsletterów, obsługa funpaga oraz poszukiwanie nowych klientów. Preferowani studenci.

Wymagania

- kreatywność
- doskonała organizacja pracy własnej
- komunikatywność
- otwarty umysł
- uważność na detal
- wysoka kultura osobista
- znajomość podstawowych programów graficznych oraz technik sprzedażowych/marketingowych będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Czasnaprezent Studio Promocji to firma działająca na rynku od 199... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media