Stażysta Automatyk (staż bezpłatny)

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych
  • wraz z pracownikami zespołu Działu Utrzymania Ruchu usuwanie awarii i usterek oraz dokonywanie specjalistycznych regulacji układów sterujących i kontrolnych
  • lokalizowanie skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów automatyki przemysłowej przy asyście pracownika Działu Utrzymania Ruchu oraz we współpracy z serwisami zewnętrznymi (w kraju i zagranicą)
  • diagnostyka komputerowych systemów automatyki przemysłowej klasy PLC, SCADA
  • Razem z elektro-automatykami wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno-remontowymi
  • uczestniczenie w pracach związanych z modernizacją parku maszynowego, uruchomienie nowych maszyn i urządzeń (m.in. kwalifikacje instalacyjne i operacyjne)
  • prowadzenie dokumentacji GMP

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne: preferowane kierunki: Automatyka, Elektronika
  • znajomość elementów automatyki stosowanych w urządzeniach
  • znajomość systemów klasy PLC, SCADA, DCS
  • znajomość środowisk programowych i systemów informatycznych
  • mile widziana znajomość oprogramowania Wonderware InTouch, HMI/SCADA iFIX, TIA PORTAL, STEP7 - diagnostyka i serwisowanie aplikacji
  • uprawnienia energetyczne do 1 kV
  • umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej pod opieką wyznaczonego mentora
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju