Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1628

Obowiązki:

- analiza otrzymanej dokumentacji technicznej i projektowej
-opracowywanie dokumentacji projektowej do zezwolenia na budowę
- wykonywanie rysunków technicznych
- opracowywanie dokumentacji projektowej do pozwolenia na budowe z uwzględnieniem wytycznych inwestora oraz przepisów prawa budowlanego i miejscowego planu
- przygotowywanie adaptacji projektów gotowych
-opracowanie projektów zagospodarowania terenu
- uzyskiwanie odpowiednich decyzji i uzgodnień koniecznych do pozwolenia na budowę
- wykonywanie wizualizacji i modeli 3D
- tworzenie opisów technicznych do projektu
- współpraca z projektantami opracowującymi projekty branżowe
- kontakt z klientami

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS OFFICE
  • obsługa programów CAD

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: Budownictwo, Architektura

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: budownictwo/ architektura/ konstrukcje; -znajomość pakietu Office, programu AutoCad -zaangażowanie, dokładność i sumienność pracy

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 5/31, 85-060 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: kontakt tel. 600 878 115 w godz. 8.00 - 16.00 E-mail: malgorzata.kaczmarek@proj-complex.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy