Opis stanowiska pracy

Domodi Sp. z o.o. [operator serwisów domodi .pl i homebook .pl] poszukuje osób chętnych do odbycia stażu finansowanego przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu.

Zainteresowani kandydaci muszą posiadać status „osoby bezrobotnej” (muszą być zarejestrowani w PUP we Wrocławiu lub mieć możliwość zarejestrowania się w krótkim czasie).

Poszukujemy chętnych do odbycia stażu w obszarze Help Desk lub administracji.

Wymagania

Staż w obszarze Help Desk

Obowiązki:

• Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, drukarki, skanery)

• Bieżące utrzymanie sprzętu - naprawy, wymiany, serwis

• Pomoc użytkownikom w bieżących problemach

• Testowanie aplikacji webowych, serwisów internetowych

Wymagania:

• Status bezrobotnego

• Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe)

• Bardzo dobra znajomość systemu Windows i pakietu MS Office

• Umiejętność instalacji sprzętu IT

• Umiejętność konfiguracji sprzętu i oprogramowania

• Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

• Dobra organizacja czasu pracy

• Łatwość nawiązywania kontaktów

Staż w obszarze administracji

Obowiązki:

• Wsparcie pracowników administracji w organizacji pracy biura

• Obsługa korespondencji

• Zarządzanie fakturami

• Współpraca z księgowością i kadrami

• Przygotowywanie zestawień i raportów

• Umawianie spotkań

• Organizacja imprez firmowych

Wymagania:

• Sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych

• Znajomość pakietu MS Office

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność wykonywania pracy wielozadaniowej

• Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i odpowiedzialność

• Wysoka kultura osobista

• Praktyka lub staż na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wszystkim stażystom oferujemy:

• Staż w młodym i dynamicznym zespole

• Zdobycie doświadczenia zawodowego

• Współudział w tworzeniu i rozwoju portali internetowych domodi .pl oraz homebook .pl

Prezentacja firmy

Budujemy e-commercowy startup skupiony na modzie i produktach zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż