Staże/Praktyki - stacjonarne i zdalne 30 kierunków do wyboru

Akademia Sztuki Życia

Cała Polska - Kraków, Szczecin, Koszalin, Warszawa, Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Kierunki praktyk/staży:

1. Specjalista ds. Turystyki –np. tworzenie zestawień turystycznych, informatorów, obsługa i budowanie portali o tematyce kultury, przyrody, historii i legend lokalnych, tworzenie tras turystycznych, obsługa ruchu turystycznego i projektów turystycznych).,

2. Specjalista ds. Promocji i marketingu – np. stosowanie narzędzi promocji PR i reklamy, wdrażanie planów promocji, systemów zarządzania treścią, obróbki zdjęć, grafiki, materiałów medialnych, badania atrakcyjności branż, wyborów konsumenckich, raporty badawcze i analiza danych źródłowych, tworzenie ankiet itp.).

3. Tłumacz języka angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego/włoskiego/tureckiego/francuskiego – np. prowadzenie lekcji językowych on-line, tłumaczenie tekstów i artykułów, lektor języka angielskiego na szkoleniach prowadzonych przez obcokrajowców).

4. Informatyka z grafiką komputerową –np. Tworzenie logotypów, projektowanie banerów, projektowanie elementów graficznych na strony, obróbka zdjęć, programowanie

5. Specjalista ds. Administracji – np. prowadzenie dokumentacji, kontrola prawidłowego obiegu dokumentacji, udział w projektach

6. Specjalista ds. Zarządzania – np.usprawnianie pracy, zarządzanie ludźmi, kontrola przebiegu pracy

7. Specjalista ds. Osób niepełnosprawnych – np.tworzenie serwisu internetowego dla osób niepełnosprawnych, organizacja szkoleń

8. Dziennikarstwo i zarządzanie informacją -np. redagowanie, pisanie, edytowanie artykułów, wyszukiwanie informacji, wywiady

9. Human resources – np.zarządzanie zasobami ludzkimi, współpraca, udział w projektach

10. Specjalista ds. Sportu i rekreacji – np.tworzenie portali sportowych, pozyskiwanie informacji o aktualnych wydarzeniach, organizacja wydarzeń

11. Specjalista ds. Analiz – np. analiza rynku, sporządzanie raportów, pozyskiwanie informacji

12. Specjalista ds. Trade Marketingu –np. badania i analizowanie rynku sprzedaży, przygotowywanie materiałów promocyjnych, opracowywanie działań promocyjnych, planowanie wydarzeń promocyjnych

13. Analityk biznesowy –np. odnajdywanie nowych obszarów biznesowych, analiza wymagań rynku, tworzenie dokumentacji biznesowej, udział w projektach

14. Architekt rozwiązań biznesowych – np.tworzenie rozwiązań biznesowych, tworzenie modelu biznesowego, zaangażowanie w prowadzone projekty

15. Specjalista ds. rozwoju biznesu –np. koordynacja projektów, sprawdzanie poziomu satysfakcji klienta, badania rynku i konkurencji, tworzenie raportów sprzedażowych

16. Specjalista ds. księgowości i finansów – np.samodzielne prowadzenie księgowości, kontrola prawidłowości rozliczeń, przygotowywanie dokumentacji, rozliczanie podatków, nadzór nad finansowymi aspektami przedsiębiorstwa

17. Project manager – np.zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem ludzi, planowanie projektów, współpraca z innymi firmami, tworzenie raportów przebiegu projektów, zarządzanie czasem pracy

18. Specjalista ds. Rozliczeń i współpracy –np. aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie raportów, zapewnienie płynnej działalności finansowo-księgowej

19. Specjalista ds. Zarządzania bazą danych – np.praca nad dokumentacją, integracja danych, tworzenie zestawień, weryfikacja danych z bazą danych

20. Specjalista ds. Energii odnawialnej – np.budowa sieci dystrybucyjnej, terminowe składanie ofert, kontrola sprzedaży produktu, pozyskiwanie klientów z zakresu energii odnawialnej,

21. Specjalista ds. Efektywności energetycznej – np.pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja raportów końcowych, badanie potrzeb klientów, prowadzenie wstępnej analizy

22. Specjalista ds. Środowiska – np. przygotowywanie dokumentacji środowiskowej, branie udziału w projektach, wykonywanie analiz,

23. Specjalista ds. Żywienia i gastronomii –np. opracowywanie bazy posiłków, pisanie artykułów, dodawanie do bazy lokali gastronomicznych

24. Specjalista ds. Projektów unijnych –np. pozyskiwanie dofinansowania z programów unijnych, przygotowywanie wniosków, sporządzanie dokumentacji,

25. Specjalista ds. Szkoleń-np. organizacja szkoleń, koordynacja, przygotowywanie dokumentacji, tworzenie bazy szkoleń, raportowanie efektów,

26. Specjalista ds. Współpracy międzynarodowej – np. przygotowywanie projektów, kontakt z zagranicznymi partnerami, przygotowywanie dokumentacji,

27. Specjalista ds. Badań i transferu wiedzy- np.opracowywanie raportów, kontakt z klientami, przeprowadzanie badań

28. Analityk zdrowia – np.analiza rynku usług zdrowotnych, tworzenie raportów, zdobywanie informacji, analiza nawyków żywieniowych

29. Moderator badań społecznościowych – np. opracowywanie wyników, analiza, publikacje rezultatów, kontrola

30. Marketing zintegrowany w sieci – np. promocja i reklama w internecie, wizerunek firmy w mediach internetowych

Wymagania

"Wymagana efektywność pracy, samodzielność w gospodarowaniu zadaniami i czasem, kreatywność i umiejętności pracy w grupie.

Praktyka / staż przeznaczona jest głównie dla studentów różnych kierunków studiów oraz absolwentów, którzy przed rozpoczęciem pracy zawodowej chcą uzyskać niezbędne doświadczenie i referencje.

Dokumenty: Po zrealizowaniu zadań wystawiamy zaświadczenie / referencje.

Forma pracy (do wyboru):
praktyka studencka
praktyka / staż w trakcie studiów
praktyka / staż absolwencki, Mobilność:
Forma osobista praktyki / stażu (ul. Franciszkańska 52, Koszalin, ul. 3 Maja 11 Szczecin)
możliwa forma zdalna (za pośrednictwem internetu) - konieczny dostęp do własnego komputera i internetu"

Prezentacja firmy

Nasza instytucja zajmuje się rozwojem zawodowym i osobistym, który budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż