Staże / Praktyki Dziennikarz, Redaktor / Publicysta

Gavis Sp. z o.o.

Szczecin, Koszalin, Cała Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca związana z rozwojem mediów internetowych,rozwojem informacji w dziedzinach związanych z rozwojem zawodowym, prowadzenie serwisów informacyjnych, redakcja tekstów, współredagowanie newslettera, prowadzeniem bloga i zamieszczaniem treści w mediach społecznościowych.

Szczegółowy zakres zostanie uzgodniony z kandydatem, w zależności od wymagań stanowiska pracy i preferencji kandydata.

Forma pracy (do wyboru):
praktyka studencka
praktyka / staż w trakcie studiów
praktyka / staż absolwencki

Forma osobista praktyki / stażu (Koszalin, Szczecin) - preferowana.
możliwa forma zdalna (za pośrednictwem internetu) - konieczny dostęp do własnego komputera i internetu, system zadaniowy.

Praktyki / staże są nieodpłatne.

Wymagania

Praktyka / staż przeznaczona jest głównie dla studentów różnych kierunków studiów oraz absolwentów, którzy przed rozpoczęciem pracy zawodowej chcą uzyskać niezbędne doświadczenie i referencje.

Dokumenty: Po zrealizowaniu zadań wystawiane jest zaświadczenie / referencje.

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy GAVIS sp. z o.o.<br/><br/>Obecnie Ośro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 mies.
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media