Staże i praktyki dla tłumaczy, lektorów, nauczycieli języków obcych

Gavis Sp. z o.o.

Szczecin, Koszalin, Cała Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Tłumacz i lektor języka angielskiego / hiszpańskiego / niemieckiego (prowadzenie lekcji językowych on-line, tłumaczenie tekstów i artykułów, lektor języka angielskiego na szkoleniach prowadzonych przez obcokrajowców).

Szczegółowy zakres praktyki / stażu będzie uzgodniony w oparciu o preferencje kandydata, zainteresowania i oczekiwania formalno-merytoryczne.

Wymagania

Forma pracy (do wyboru):
praktyka studencka
praktyka / staż w trakcie studiów
praktyka / staż absolwencki

Forma osobista praktyki / stażu (Koszalin, Szczecin) - preferowana.
możliwa forma zdalna (za pośrednictwem internetu) - konieczny dostęp do własnego komputera i internetu, system zadaniowy.

Praktyki / staże są nieodpłatne.

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy GAVIS sp. z o.o.<br/><br/>Obecnie Ośro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 mies.
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja