STAŻ- Zdobywaj doświadczenie marketingowe przy akcji Karmimy Psiaki

Fundacja Sarigato

Kraków, 31-226, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Już ponad pięć lat temu stworzyliśmy akcję Karmimy Psiaki. Dziś jest to największa tego typu akcja w Polsce. Stawiamy na efekty i kreatywne podejście do pomagania. Zobacz infografikę z podsumowaniem tego, co już zrobiliśmy na stronie Karmimy Psiaki w zakładce "O akcji" - > "Efekty".

Obecnie tworzymy nowe projekty takie jak Szkoła 3.0 - kierowany do dzieci z domów dziecka, którego zadaniem jest nauka programowania oraz pierwszy w Polsce fundacyjny sklep zoologiczny Karmimy Psiaki. Działanie ich możesz również poznać współpracując z nami :).

Oferujemy praktyki/staż/wolontariat - forma uzależniona od Ciebie i Twojego doświadczenia.

U nas, w Fundacji Sarigato:
- zdobędziesz WIEDZĘ z zakresu prowadzenia akcji społecznych, e-marketingu i PR w tym tworzenie własnych eventów.
- zgromadzisz bardzo cenne DOŚWIADCZENIE działając przy akcji Karmimy Psiaki
- poznasz samych pozytywnych, pełnych pasji i zaangażowania LUDZI.
- będziesz miał IDEALNE WARUNKI do realizacji SWOICH POMYSŁÓW (przyjazne biuro, pyszna kawa, owoce i atrakcyjne spotkania integracyjne).

DLA NAS NAJBARDZIEJ LICZYSZ SIĘ TY I TWÓJ ROZWÓJ.

TWOJE ZADANIA w DZIALE MARKETINGU, do którego aplikujesz:
- wspieranie działań promocyjnych akcji Karmimy Psiaki
- praca przy nowym serwisie akcji
- prowadzenie szeroko pojętego researchu i gromadzenie danych
- wsparcie w organizacji eventów Fundacji (maratony, zawody, biegi z Psiakami, spotkania, sesje zdjęciowe i wiele innych - "sky is the limit")
- współtworzenie kanału na Youtube akcji Karmimy Psiaki i zaangażowanie w działania w social media

W dalszej perspektywie:
- koordynowanie eventów akcji Karmimy Psiaki
- tworzenie działań z zakresu PR
- koordynowanie kampanii społecznej
- zarządzanie wolontariuszami i logistyka
- oraz wiele innych, bo chcemy byś się z nami rozwijał

- .. ALE spokojnie, jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.
Będąc członkiem naszego zespołu zdobędziesz masę cennej wiedzy i doświadczenia. Nie liczy się wykształcenie - liczysz się Ty i Twoje zaangażowanie.

Wymagania

Jeśli:
- lubisz tworzyć i nie boisz się wyzwań,
- jesteś kreatywny (myślisz poza schematami),
- chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w marketingu, w szczególności internetowym,
- jesteś typem „ogarniacza”,
- kochasz ludzi, zwierzęta i lubisz pomagać!

Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia/montowania materiałów video na użytek Fundacji.

Wymagamy minimum 25 godzin tygodniowo przeznaczonych na pracę w biurze Fundacji.
Możliwość organizacji stażu z Urzędu Pracy.

Liczymy na przekonujące CV :)

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
Min. 3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż