Staż w zespole ds. umów i zamówień

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122699

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Przesyłanie zapytań ze skrzynki mailowej do odpowiednich osób, wpisywanie zapytań do trackera i weryfikacja rezultatu
  • Prowadzenie procesu archiwizacji umów
  • Udzielanie wsparcia administracyjnego konsultantom w zakresie umów z klientami
  • Wsparcie przy uzupełnianiu dokumentacji ofertowej i przetargowej (zebranie danych z wewnętrznych działów Hays, dbanie o kompletność dokumentacji, formatowanie dokumentu)

Wymagania:
  • Dostępność min 30h/tyg. (mile widziana pełna dyspozycyjność-40h)
  • Angielski na poziomie min. B2
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie/praktyki w pracy z dokumentami
  • Dokładność i skrupulatność (sprawdzanie czy są wszystkie dokumenty, podpisy, etc.)
  • Cierpliwość
  • Komunikatywność
  • Punktualność
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Proaktywność

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • Rozwój w strukturach organizacji
  • Udział w projektach mających realny wpływ na firmę
  • Owoce poniedziałki i piątki oraz raz w miesiącu Pizza Day!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland