ManpowerGroup Sp. z o.o.

Staż w HR

Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie poszukujemy osoby, które chciałyby zdobyć:

Staż w Dziale HR
Praca Tymczasowa
Nr Ref.: OMCM/O18/XDB

Zadania:
• udział w procesach rekrutacyjnych (m.in. redagowanie ogłoszeń o pracę, przeprowadzanie rozmów wstępnych z kandydatami),
• selekcja aplikacji (CV i listów motywacyjnych),
• prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami,
• udział w spotkaniach rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla

Wymagania:
• zainteresowanie branżą HR,
• odpowiedzialność , komunikatywność, otwartość
• chęć zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• bezpłatną praktykę w Agencji Zatrudnienia będącej światowym liderem rozwiązań HR,
• możliwość poznania rynku pracodawców,
• przyjemną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne
• referencje po zakończonym stażu

Prosimy o przesłanie aplikacji
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials